Ben Kimim?

Ben Kimim?

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Bülent Torun,

Üç çocuklu gurbetçi bir ailenin en büyük çocuğu olarak 1966 yılında Stuttgart (Almanya)’da doğdu. Eğitimini; Alsancak Gazi İlkokulu (1977), Alsancak Orta Okulu (1980), İzmir Atatürk Lisesi (1983), Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (1987), Anadolu Üniversitesi AÖF İş İdaresi Programı(1996) tamamladı. 1972 yılından bu yana İzmir’de yaşıyor ve 1992 yılından bu yana Karabağlar'da ikamet etmektedir.

1987 yılında iş hayatına atılan Torun birçok sektör için projeler geliştirip, danışmanlık hizmeti verdi. İş modelleri kurdu, sistemler geliştirip uyguladı. Otomotiv, inşaat, taşımacılık, imalat gibi çok çeşitli işkollarında deneyimler edindi. Halen yazılım, internet sitesi tasarım ve uygulama, reklam-tanıtım alanlarında faaliyette bulunan Torun, Cumhuriyetçi aile yapısı ve hayat görüşünün istisnasız yansıması olarak gördüğü Cumhuriyet Halk Partisi’nin Karabağlar örgütünde siyaset yapmaktadır. Bilişim, organizasyon, halkla ilişkiler ve örgütlenme komisyonlarına destek vermektedir.

Analiz yeteneği olan herkes gibi Torun gözlemlemeyi, bağıntılar kurmayı, seyahat etmeyi, yeni insanlar tanımayı, araştırmayı, dinlemeyi ve öğrenmeyi çok sever ve iyi bir konuşmacıdır.

Hayatının özdeyişi “iki tip insan vardır; işini sevenler ve diğerleri”.

Bülent Torun evli ve iki kız babasıdır...

logo